Služby

Potisk triček, textilu

Nabízíme vysoce kvalitní potisk triček a textilu v Brně. Pro potisk používáme moderní čtyřpolohový nebo šestipolohový karusel s mezisušením. Ten je zárukou špičkového potisku triček a dalšího textilu s věrným zachováním všech tvarů, těch nejmenších detailů i barevného kontrastu předlohy.

Potisk triček jako skvělý marketingový kanál

Záleží nám na tom, abyste s výsledným dílem byli maximálně spokojeni. Uvědomujeme si, že potisknutá trička jsou důležitou součástí marketingové prezentace vaší společnosti a na kvalitě tisku v tomto případě záleží možná ještě více, než v  jiných případech. Nikdo nechce, aby firemní trička po pár týdnech končila v popelnici nebo byla používaná jako hadr na podlahu.

Z tohoto důvodu jsme připraveni navrhnout grafický návrh a průběžně s vámi konzultovat veškeré změny. Tímto způsobem vytvoříme účinnou formu reklamy, která dokáže oslovit. Vysoká kvalita zpracování a potisku jen podtrhnout celkový skvělý dojem.

Potisk textilu z různých materiálů

Potiskované materiály: přírodní, směsné i umělé textilie. U směsných a umělých textilií je nutné provést tiskové zkoušky. Potisk provádíme na světlý i tmavý textil. Věříme tomu, že širokou škálou potiskovaných materiálů uspokojíme požadavky každého z vás.

Formát tisku: maximálně 40×60 cm.

Pro potisk triček a dalšího textilu používáme barvy od renomovaných výrobců: Rönings, Ruthland a Marabu - vodní, plastisolové a ředidlové. Tím je zajištěna vysoká sytost a barevná stálost - tedy dlouhá životnost potisknutého textilu.

Odstíny: PANTONE, RAL, HKS a dle vzorníku výrobce barvy.

Rastrové tisky.

Realizujeme potisk triček, polokošil, mikin, bund, nášivek, tašek, vlaječek atp.


Potřebujete npotisknout trička nebo jiný textil? Kontaktujte nás

* povinné pole