3D loga

Vítejte na stránkách společnosti K+L spol. s.r.o. se sídlem v Brně, která se zaměřuje na digitální tisk, ofsetový tisk i sítotisk. Realizujeme veškeré zakázky při využití velkoformátového i malonákladového tisku.

phone734 446 895(od 8.00 do 16.00)

envelopeinfo@KplusL.cz

3D loga - výroba i návrh

Je to efektní a efektivní forma prezentace jakékoliv firmy. Atraktivní prvek, který dokáže zaujmout kolemjdoucí zákazníky. Zaujměte také vy ty svoje. Nabízíme vám zhotovení poutavých trojrozměrných log z extrudovaného polystyrenu. Loga zhotovíme ve velmi krátkém čase a za přijatelnou cenu. Výsledek? Dokonalý.

3D loga vyrobená z polystyrenu mají srovnatelnou životnost jako loga z plastových nebo kovových materiálů. Pro lehkost polystyrenu a snadnost jeho opracování lze vytvářet loga různých motivů a velikostí – výsledný produkt je stále velmi lehký a často jej lze připevnit na stěnu bez nutnosti složitého ukotvování, pouze s použitím lepidla.

Polystyrenová 3D loga nachází své uplatnění v interiérových i exteriérových aplikacích. Logo lze v případě zájmu nechat podsvítit či nastříkat jakýmkoliv odstínem barvy v široké nabízené škále. Využijte všech dostupných cest budování značky svojí firmy.

Budeme rádi, pokud výrobu 3D log svěříte do našich rukou a uděláme vše pro to, abychom splatili vaši důvěru. V případě zájmu o trojrozměrná loga nás prosím kontaktujte.


Proč my?

V oboru od roku 1992

V oboru od roku 1992

Jsme s vámi od grafického návrhu až po montáž

Jsme s vámi od grafického návrhu až po montáž

Precizní zpracování a profesionální přístup

Precizní zpracování a profesionální přístup