Tisk letáků

Vítejte na stránkách společnosti K+L spol. s.r.o. se sídlem v Brně, která se zaměřuje na digitální tisk, ofsetový tisk i sítotisk. Realizujeme veškeré zakázky při využití velkoformátového i malonákladového tisku.

phone734 446 895(od 8.00 do 16.00)

envelopeinfo@KplusL.cz

Tisk letáků Brno

Reklamní letáky patří mezi nejoblíbenější formy marketingové propagace, zejména pro svou nízkou cenu za jednotku a vysoký potenciál oslovit široké spektrum klientů. Oslovte své klienty pomocí reklamních letáků také vy. Pomáháme vám s budováním dobrého jména vaší firmy nebo konkrétního produktu. Nabízíme profesionální tisk letáků, plakátů, pozvánek a dalších tiskovin.

Tiskneme letáky ve standardních i atypických formátech. Věříme, že vše je otázkou domluvy. V případě zájmu o tisk letáků nás neváhejte kontaktovat a určitě se domluvíme na řešení, které splní vaše představy.

Nabízíme tisk letáků ofsetovým i digitálním tiskem. Ofsetový tisk doporučujeme při tisku většího množství letáků, naopak technologie digitálního tisku je vhodná při nižších počtech.

Tisk reklamních letáků realizujeme na lesklý i matný papír, v jakýchkoli barevných kombinacích a v různých povrchových úpravách. Věříme, že nabídkou uspokojíme požadavky každého z vás.

 

 

Proč my?

V oboru od roku 1992

V oboru od roku 1992

Jsme s vámi od grafického návrhu až po montáž

Jsme s vámi od grafického návrhu až po montáž

Precizní zpracování a profesionální přístup

Precizní zpracování a profesionální přístup