Autoplachty

Vítejte na stránkách společnosti K+L spol. s.r.o. se sídlem v Brně, která se zaměřuje na digitální tisk, ofsetový tisk i sítotisk. Realizujeme veškeré zakázky při využití velkoformátového i malonákladového tisku.

phone734 446 895(od 8.00 do 16.00)

envelopeinfo@KplusL.cz

Výroba autoplachet Brno

Vyrobíme autoplachty dle vámi dodaných dat nebo v souladu s vašimi požadavky sami zpracujeme návrhy na jakékoliv auto. K výrobě autoplachet používáme digitální tisk nebo signmaking (samolepicí fólie Avery řady 1200, cca 20 odstínů barev). Vyrobíme kvalitní plachty na auto, které jsou v provozu vidět a dělají vám tak i vhodnou reklamu.

Rádi pro vás vyrobíme autoplachty na všechny typy nákladních automobilů a na všechny typy vozíků, přívěsů nebo návěsů. Vyrábíme také atypické plachty na auto, nebráníme se nestandardním řešením. Autoplachty vyrobíme vždy v domluveném termínu a ve vysoké kvalitě.

Vysoce kvalitní výroba autoplachet je pro nás prioritou, používáme jen špičkové materiály od evropských výrobců. Nejvíce namáhaná místa autoplachty cíleně zesilujeme, čímž je docílena delší životnost. Námi vyrobené plachty na auto vám vydrží. Rádi vám s výběrem materiálu i s grafickým provedením poradíme, kontaktujte nás.


Proč my?

V oboru od roku 1992

V oboru od roku 1992

Jsme s vámi od grafického návrhu až po montáž

Jsme s vámi od grafického návrhu až po montáž

Precizní zpracování a profesionální přístup

Precizní zpracování a profesionální přístup