3D nápisy, 3D písmena

Vítejte na stránkách společnosti K+L spol. s.r.o. se sídlem v Brně, která se zaměřuje na digitální tisk, ofsetový tisk i sítotisk. Realizujeme veškeré zakázky při využití velkoformátového i malonákladového tisku.

phone734 446 895(od 8.00 do 16.00)

envelopeinfo@KplusL.cz

3D písmena a 3D nápisy - vyrobíme je pro vás v Brně

Dejte svojí firemní prezentaci nový rozměr. S poutavými nápisy vytvořenými z 3D písmen oslovíte i ty, kteří vás doposud jen přehlíželi. 3D písmena jsou vhodná pro interiérová i exteriérová použití – např. na fasády domů (hotely, restaurace, obchody a další), stěny v kancelářích, restauracích, prezentačních místnostech atp.

3D písmena vytváříme vyřezáváním z extrudovaného polystyrenu. Ten je svou strukturou pro podobné využití maximálně vhodný, oproti plastovým nebo kovovým materiálům se navíc vyznačuje nízkou cenou a pohodlnou zpracovatelností, což ve výsledku zaručuje velmi pružné možnosti při vytváření zajímavých designů.

V případě zájmu vám rádi poradíme s grafickým návrhem 3D nápisu a společně s vámi vybereme nejvhodnější dostupné řešení. Velkými výhodami 3D písmen z polystyrenu jsou rychlost výroby a jednoduchost ukotvení – díky nízké hmotnosti materiálu není třeba písmena ukotvovat, stačí použít montážní lepidlo.

Vážíme si každého našeho klienta a budeme rádi, pokud se s požadavkem na výrobu 3D písmen obrátíte na nás.


Proč my?

V oboru od roku 1992

V oboru od roku 1992

Jsme s vámi od grafického návrhu až po montáž

Jsme s vámi od grafického návrhu až po montáž

Precizní zpracování a profesionální přístup

Precizní zpracování a profesionální přístup