3D samolepky

Vítejte na stránkách společnosti K+L spol. s.r.o. se sídlem v Brně, která se zaměřuje na digitální tisk, ofsetový tisk i sítotisk. Realizujeme veškeré zakázky při využití velkoformátového i malonákladového tisku.

phone734 446 895(od 8.00 do 16.00)

envelopeinfo@KplusL.cz

Originální 3D samolepky

3D samolepky vznikají nanesením pryskyřice na potištěnou samolepku a tím vytvářejí prostorový dojem. Můžete si díky nim vytvořit velmi originální 3D logo svojí firmy, které vaše klienty zaručeně zaujme. 3D samolepky jsou pro svůj neotřelý design vhodné především pro reklamní účely, ale pro jejich bezvadnou stálost i v exteriéru se používají také pro označení různých výrobků, strojů, spotřebičů nebo automobilů.

3D nálepky jsou velmi elastické, otěruvzdorné a odolné proti zežloutnutí a vyblednutí UV-zářením. Dlouhá životnost, atraktivní cena a originalita z nich dělají vhodný marketingový prostředek pro jakoukoliv firmu.

Zabýváme se výrobou nálepek přesně na míru vašim potřebám. Při výrobě nálepek ve 3D můžete dát zelenou své fantazii a vytvářet jedinečné a poutavé reklamní prezentace. Oslovte své potenciální zákazníky zcela výjimečnou cestou.


Proč my?

V oboru od roku 1992

V oboru od roku 1992

Jsme s vámi od grafického návrhu až po montáž

Jsme s vámi od grafického návrhu až po montáž

Precizní zpracování a profesionální přístup

Precizní zpracování a profesionální přístup