Tisk

Vítejte na stránkách společnosti K+L spol. s.r.o. se sídlem v Brně, která se zaměřuje na digitální tisk, ofsetový tisk i sítotisk. Realizujeme veškeré zakázky při využití velkoformátového i malonákladového tisku.

phone734 446 895(od 8.00 do 16.00)

envelopeinfo@KplusL.cz

Tisk

Vytiskneme vám téměř cokoliv

Vytiskneme skoro vše, co si budete přát - vizitky, reklamní letáky, informační brožury, produktové katalogy. Tiskoviny vám zpracujeme od grafického návrhu až po finální úpravy.


Tisk plakátů


Tisk katalogů


Tisk letáků


Tisk vizitek

 

Jaké metody tisku používáme?

 • Ofsetový tisk

  V rámci ofsetového tisku zpracováváme a upravujeme náměty zákazníků do podoby grafického podkladu pro tisk.

  Tisk na ofsetových strojích je v současné době nejrozšířenější technologií výroby reklamních letáků, prospektů, katalogů, dopisních papírů, vizitek, brožur, knih, plakátů a dalších tiskovin.

  Vzhledem k možnosti potiskovat papír do hmotnosti až 300 g je možné vyrábět pestrou paletu složek a obalů na zboží, a to včetně výseků a následného knihařského zpracování.

  Poznámkové bloky s firemním podtiskem jsou často nabízeny jako dárkové předměty.

  Individuálně řešené faktury, objednávky a dodací listy tiskneme na samopropisovací materiály.

  V poslední době jsme zvládli technologii tisku na vinylové samolepicí fólie, které jsou vhodné zejména pro tisk samolepek a štítků.

  Výhodou ofsetu obecně jsou nízké náklady při velké sérii a vysoká kvalita tisku. Nižší odolnost proti UV záření a otěru lze odstranit nanesením vrstvy ochranného UV laku.

 • Sítotisk

  V nabídce našich tiskařských služeb nechybí ani sítotisk. V oblasti sítotisku disponujeme moderním strojovým vybavením a bohatými zkušenostmi.

  Stroje pro sítotisk

  • Sítotisková linka s kapacitou 700 tisků za hodinu - formát 125×85 cm

  • Sítotiskový poloautomat - formát B1

  • Sítotiskový poloautomat - formát B3

  • Ruční stůl - formát B1

  Sítotisk pro širokou škálu materiálů, různých barev a odstínů

  Potisky plošných materiálů: plasty, folie, papír, kartony, PVC, PS, předupravený PE a PP a další po provedení zkoušek přilnavosti.

  Barvy: MARABU, VISPROX.

  Odstíny: dle vzorníků PANTONE, HKS, MARABU, RAL atd., případně namícháme dle dodaného vzorku. Rastrový tisk, tisk oboustranných samolepek. Počet barev není omezen.

  Speciální tiskové technologie: Tisk UV barvami, UV lakování parciální nebo plošné, tisk stíracích losů, vodou snímatelných obtisků, transferový tisk, strukturální lak.

  Druhy výrobků: samolepky, plakáty, technické štítky, obaly, prosvětlené panely, vizitky s reliéfem, potisk CD, zvýrazňování textu nebo motivů UV lakem (slohy).

  Cena za sítotisk

  Cenu vaší zakázky za sítotisk spočítáme individuálně dle vašich požadavků.

  Cena se uvádí v Kč za kus (bez DPH) a je v ní zahrnuto zhotovení litografií (vyjma rastrových), zhotovení síta, namíchání odstínu barvy, řezání na řezačce, materiál a vlastní tisk. Podklady od zadavatele by měly být ve formátu CDR, AI nebo dle domluvy.

  Dílo předáme vždy v domluveném termínu

  Termín dodání od schválení grafických návrhů: do 10 dnů. Podle okolností lze domluvit i kratší termín. Při tisku větších formátů, obtížně potiskovatelných materiálů nebo jiných než zde uvedených podmínek provádíme individuální kalkulaci.

  Máte o sítotisk zájem? Kontaktujte nás.

  Pro agentury poskytujeme provize ve výši 10 %.

 • Velkoplošný tisk

  Bohaté zkušenosti v oblasti velkoformátového tisku nám umožňují realizovat profesionální výrobu billboardů ušitých přesně na míru vašim požadavkům a představám. Spojení vašich marketingových nápadů a našich schopností velkoplošného tisku dává vzniknout efektivnímu způsobu reklamy, kterým můžete oslovit tisíce potenciálních klientů.

  Vyjma samotné výroby billboardů a zajištění kvalitního velkoplošného tisku jsme připraveni vám pomoci i s grafickým návrhem billboardu. Nebráníme se jakýmkoliv vašim nápadům a rádi vám pomůžeme dotáhnout je k dokonalosti. Kontaktujte naše středisko v Brně a svěřte jakýkoliv velkoformátový tisk do našich rukou. Odměnou vám bude nejen vysoce profesionální, ale také vlídný a přátelský přístup.

  V rámci velkoplošného tisku potiskujeme plochy do šířky 5 m. Povrchová úprava laminací – lesk, mat.

 • Parciální lak

  Využití parciálního laku je vhodné zejména v případech, kdy potřebujete na vytištěném listě zdůraznit jeden, nebo několik prvků. Na tyto plochy se pomocí sítotisku nanáší parciální lak, který vytváří lesklý povrch a zvýrazňuje tak grafiku.

  Parciální lak je vhodný např. na:

  • přebaly knih,

  • jídelní lístky,

  • zdůraznění fotografií mezi textem,

  • pro zefektivnění katalogových nabídek.

 • SIGNMAKING

  Pomáháme vám dotvářet firemní identitu. V rámci služby signmaking nabízíme texty a grafiku vyřezávanou ze samolepicích PVC fólií v libovolných barevných odstínech s až desetiletou životností.

  Tato technologie se používá zejména pro polepy automobilů, výkladních skříní, výstavních stánků, orientačních tabulí a celých systémů a v oblastech, kde je nutno rychle a účinně informovat zákazníka o produktu, ceně, slevě, otevírací době a jiných skutečnostech, které slouží pro podporu prodeje výrobku nebo propagace celé firmy.

  S námi o vaší firmě bude slyšet. Máte-li zájem o signmaking, neváhejte nás kontaktovat.

Naše reference

Proč my?

V oboru od roku 1992

V oboru od roku 1992

Jsme s vámi od grafického návrhu až po montáž

Jsme s vámi od grafického návrhu až po montáž

Precizní zpracování a profesionální přístup

Precizní zpracování a profesionální přístup