Výroba a potisk vlajek

Vítejte na stránkách společnosti K+L spol. s.r.o. se sídlem v Brně, která se zaměřuje na digitální tisk, ofsetový tisk i sítotisk. Realizujeme veškeré zakázky při využití velkoformátového i malonákladového tisku.

phone734 446 895(od 8.00 do 16.00)

envelopeinfo@KplusL.cz

Výroba a potisk reklamních vlajek Brno

Vlajky – skvělá možnost zviditelnění vaší firmy nebo firem vašich klientů. Byla by velká škoda této možnosti nevyužít. Všem svým zákazníkům proto nabízíme profesionální výrobu a potisk reklamních vlajek. Ochotně vyhovíme vašim požadavkům, nabídneme individuální řešení na míru každého z vás a nebudeme se bránit ani nestandardním řešením.

Vlajky vyrábíme z matné polyesterové tkaniny s atestem nehořlavosti B1. Tyto vlajky jsou pro své vlastnosti vhodné jak pro interiérové, tak i exteriérové aplikace. Na vlajky lze umístit reprodukce fotorealistických fotografií - můžete si je jednoduše personalizovat. V rámci výroby a potisku vlajek nabízíme statické i rolovací systémy - vlajky, třepetalky, lehké bannery, muší křídla.

Rozměry vlajek
- max. šířka 1620 mm, délka 30,5 m
- max. šířka 5000 mm, délka 50 m
- max. šířka 1600 mm, délka 50 m

Naše bohaté zkušenosti s výrobou a potiskem vlajek v kombinaci s vysokou spokojeností našich klientů jsou jistou formou záruky, na kterou se můžete spolehnout. Rádi vás o tom přesvědčíme. V případě zájmu o naše služby můžete navštívit kamennou pobočku v Brně nebo nás kontaktovat e-mailem či telefonicky.


Proč my?

V oboru od roku 1992

V oboru od roku 1992

Jsme s vámi od grafického návrhu až po montáž

Jsme s vámi od grafického návrhu až po montáž

Precizní zpracování a profesionální přístup

Precizní zpracování a profesionální přístup