Antibakteriální polep stolů, klik, pultů atp.

Vítejte na stránkách společnosti K+L spol. s.r.o. se sídlem v Brně, která se zaměřuje na digitální tisk, ofsetový tisk i sítotisk. Realizujeme veškeré zakázky při využití velkoformátového i malonákladového tisku.

phone734 446 895(od 8.00 do 16.00)

envelopeinfo@KplusL.cz

Antibakteriální transparentní ochranná fólie SafeTouch je 80-mikronová samolepící antimikrobní čirá laminační fólie určená na povrchy, na kterých je důležité minimalizovat šíření bakterií. Fólie obsahuje vysoce výkonné antimikrobní činidlo pyrithion zinečnatý, který zabraňuje šíření mikroorganizmů, jako jsou bakterie, houby a paraziti na površích.

Tato příměs účinkuje tak, že vytváří pro mikroby nepříznivé životní podmínky, a nakonec je zabíjí. Fólie poskytuje více než 99,99% účinnou ochranu proti spoustě běžných mikrobů, se zaručenou ochranou do 3 let.

Aktivní antimikrobní činidlo je obsaženo přímo ve folii, tedy není to jen povlak na povrchu fólie. To zajišťuje, že ochranné vlastnosti SafeTouch zůstanou zachovány i při pravidelném abrazivním čištění. Důkladné nezávislé testy ukazují, že SafeTouch je plně odolná vůči častému čištění rozpouštědly jako je 70% ethanol, 0,1% IPA a 5% benzalkonium chlorid.

Kromě toho je fólie snadno odstranitelná bez zanechání zbytků lepidla, čímž je možné povrch, na který se nanáší, jednoduše vrátit do původního stavu. Fólie je dostupná v lesklé a matné úpravě, a umožňuje kombinovat výkon s estetickými požadavky.

Základní použití je aplikace na všechny typy povrchů, kde dochází k lidskému kontaktu. Stoly, recepce, skříňky, dotekové displaye, dveře, kliky cokoliv Vás jen napadne.

 


Proč my?

V oboru od roku 1992

V oboru od roku 1992

Jsme s vámi od grafického návrhu až po montáž

Jsme s vámi od grafického návrhu až po montáž

Precizní zpracování a profesionální přístup

Precizní zpracování a profesionální přístup