O nás

Vítejte na stránkách společnosti K+L spol. s.r.o. se sídlem v Brně, která se zaměřuje na digitální tisk, ofsetový tisk i sítotisk. Realizujeme veškeré zakázky při využití velkoformátového i malonákladového tisku.

phone734 446 895(od 8.00 do 16.00)

envelopeinfo@KplusL.cz

Společnost K+L spol. s r.o. jsme založili v Brně na sklonku roku 1992. Zaměřujeme se především na digitální tisk, ofsetový tisk a sítotisk. Díky bohatým oborovým zkušenostem, modernímu vybavení a profesionálnímu přístupu jsme schopni dosahovat skvělých výsledků. Nebereme tisk ale jako pouhou pracovní náplň. Stalo se to pro nás zároveň i posláním. Snažíme se vyhovět požadavkům každého klienta a vytvořit mu precizní tisk nebo zakázku na míru přesně podle jeho přání.

Potiskneme všechno – od drobných samolepek až po obrovské billboardy – a vždy v kvalitě, za kterou si stojíme. Víme, ve kterých případech využít metodu sublimace, kdy bude lepší transferový tisk a kdy zase sítotisk. Svým klientům zkrátka vždy vycházíme vstříc.

Připravíme pro vás také grafický návrh, jsme schopni zajistit kompletní realizaci veletržní grafiky od návrhu až po montáž – po celé ČR i v zahraničí. Nabízíme velkoformátový i malonákladový tisk a vytvořené tiskoviny vám přivezeme na určené místo. Podívejte se také na další naše služby.

 

Tak nám napište nebo zavolejte na 734 446 895. Určitě se domluvíme!

Naše reference

Proč my?

V oboru od roku 1992

V oboru od roku 1992

Jsme s vámi od grafického návrhu až po montáž

Jsme s vámi od grafického návrhu až po montáž

Precizní zpracování a profesionální přístup

Precizní zpracování a profesionální přístup