O nás

Vítejte na stránkách společnosti K+L spol. s.r.o. se sídlem v Brně, která se zaměřuje na digitální tisk, ofsetový tisk i sítotisk. Realizujeme veškeré zakázky při využití velkoformátového i malonákladového tisku.

phone734 446 895(od 8.00 do 16.00)

envelopeinfo@KplusL.cz

Společnost K+L spol. s r.o. jsme založili v Brně na sklonku roku 1992. Zaměřujeme se především na digitální tisk, ofsetový tisk a sítotisk. Díky bohatým oborovým zkušenostem, modernímu vybavení a profesionálnímu přístupu jsme schopni dosahovat skvělých výsledků. Nebereme tisk ale jako pouhou pracovní náplň. Stalo se to pro nás zároveň i posláním. Snažíme se vyhovět požadavkům každého klienta a vytvořit mu precizní tisk nebo zakázku na míru přesně podle jeho přání.

Potiskneme všechno – od drobných samolepek až po obrovské billboardy – a vždy v kvalitě, za kterou si stojíme. Víme, ve kterých případech využít metodu sublimace, kdy bude lepší transferový tisk a kdy zase sítotisk. Svým klientům zkrátka vždy vycházíme vstříc.

Připravíme pro vás také grafický návrh, jsme schopni zajistit kompletní realizaci veletržní grafiky od návrhu až po montáž – po celé ČR i v zahraničí. Nabízíme velkoformátový i malonákladový tisk a vytvořené tiskoviny vám přivezeme na určené místo. Podívejte se také na další naše služby.

 

Tak nám napište nebo zavolejte na 734 446 895. Určitě se domluvíme!

Naše reference

Proč my?

Více než 27 let zkušeností v oboru

Více než 27 let zkušeností v oboru

Jsme s vámi od grafického návrhu až po montáž

Jsme s vámi od grafického návrhu až po montáž

Precizní zpracování a profesionální přístup

Precizní zpracování a profesionální přístup