Služby

3D loga

3D logo. Efektní a efektivní forma prezentace jakékoliv firmy. Atraktivní prvek, který dokáže zaujmout kolemjdoucí zákazníky. Zaujměte také vy ty svoje. Nabízíme vám zhotovení poutavých trojrozměrných log z extrudovaného polystyrenu. Loga zhotovíme ve velmi krátkém čase a za přijatelnou cenu. Výsledek? Dokonalý.

3D loga vyrobená z polystyrenu mají srovnatelnou životnost, jako loga z plastových nebo kovových materiálů. Pro lehkost polystyrenu a snadnost jeho opracování lze vytvářet loga různých motivů a velikostí – výsledný produkt je stále velmi lehký a často jej lze připevnit na stěnu bez nutnosti složitého ukotvování, pouze s použitím lepidla.

Polystyrenová 3D loga nachází své uplatnění v interiérových i exteriérových aplikacích. Logo lze v případě zájmu nechat podsvítit či nastříkat jakýmkoliv odstínem barvy v naší široké nabízené škále. Využijte všech dostupných cest budování značky svojí firmy.

Budeme rádi, pokud výrobu 3D log svěříte do našich rukou a uděláme vše pro to, abychom splatili vaši důvěru. V případě zájmu o trojrozměrná loga nás prosím kontaktujte.


Potřebujete 3D logo? Kontaktujte nás

* povinné pole